Super rychlé kvalitní doučování

Poslední dobou nezvládáte školní úlohy, tak jak se předpokládá? Nastoupili jste do nového zaměstnání a musíte si oprášit své znalosti jednoho ze světových jazyků? Říkáte si, učení je mučení, tohle sám nezvládnu ani náhodou? Proč se trápit zbytečně dlouho, když si můžete dohodnout kvalitní doučování a následně vám jistě půjdou vyskytlé problémy vyřešit mnohem lépe, rychleji, snadněji…

Lektor na doučování v místě mého bydliště

Tutorings je portál pro studenty a učitele a zabývá se zprostředkováním doučování podle místa bydliště a podle předmětu. Díky novému portálu najdou snadno studenti svého lektora na doučování a naopak učitelé své studenty na doučování. Vše jde velice snadno a rychle. Stačí se přihlásit do online prostředí a zde kliknout na hledám nebo nabízím doučování.

Hledáte doučování v Brně, Praze nebo v jiném městě? Není problém! V případě hledání doučování si snadno doplníte, v jakém městě sháníte doučování a z jakého předmětu nebo oboru. Dále můžete zvolit, zda se vám zamlouvá doučování od zkušeného lektora, anebo upřednostňujete nejlevnějšího lektora. Pokud se vámi požadovaný předmět nezobrazí v předvolených kategoriích, stačí ho napsat. Lektoři se dále vybírají podle dosaženého vzdělání, hodnocení nebo ceny za doučovací hodiny.

Žádost o doučování online

Potřebné kvalitní doučování si zařídíte rychle online. Jakmile si vyberete lektora, zmáčknete tlačítko „Chci doučování“ a můžete se pustit do vyplnění jednoduchého formuláře. Ten bude zaslán rovnou učiteli. Následně budete čekat na odpověď od učitele a na potvrzení vaší první hodiny.

Tutorings má v databázi již několik stovek potencionálních učitelů a noví stále přibývají. Jsou doplňována také hodnocení jednotlivých lektorů na základě zkušeností studujících. Později dostanete i vy dotazník, kde budete tázáni na spokojenost a vaším učitelem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *