Tipy na vánoční výzdobu

Léto už je neodvratně za námi, podzim buší na dveře a s ním pomalu přicházejí zimní měsíce se svými vločkami sněhu, ledovými prsty a mrazíkem kreslícím na okna. Včetně chladnějšího počasí nám však zima přináší i krásné vánoční svátky plné pohody, štěstí a lásky. A co by to byly Vánoce bez vánočního osvětlení, řetězů a žároviček.

Vánoce s sebou přinášejí mnoho krásného. Nejenže jsou prodchnuty pohodou a štěstím, ale nesou s sebou úžasnou vůni sladkého cukroví či pableskujících světýlek vánočního osvětlení. A aby byly Vánoce ještě krásnější, a ještě kouzelnější přinášíme vám článek s tipy na vánoční výzdobu.

Vánoční výzdoba, inspirace a nápady

Vánoční výzdoba je jedním ze základních kamenů krásných vánočních svátků, neboť pár běloskvoucích vloček, zlatavých hvězd či zářivých žároviček dokáže váš domov proměnit v dokonalé betlémské sídlo. A ať už vás čeká vánoční výzdoba bytu, nebo domu, při vašem zdobení a přivolávání vánoční atmosféry skvěle poslouží dřevěný či vystřihovaný betlém, svíčky či vánoční osvětlení.

Adventní věnec je grunt

Při přípravě vašeho domova na vánoční svátky nesmíte nikdy zapomenout na adventní věnec. Nezáleží na tom, zdali bude kruhový a obalený větvičkami z jehličnanů, nebo ponese moderní nádech v podobě zajímavého, minimalistického svícnu vytvořeného z různě vysokých svíček. Adventní věnec a vlastně vůbec hřejivá záře svíček k Vánocům neodmyslitelně patří, neboť z každého již útulného domova dokáže vykouzlit domov ještě útulnější.

Vedle svíček potěší i žárovičky

Kromě otevřených plamínků svíček potěší o vánočních svátcích i žárovičky. Vždyť vánoční osvětlení je s těmito pohodovými svátky spjata tak pevně jako například již jmenovaný betlém, nebo vločky. Svůj domov můžete rozzářit vánočními světelnými řetězy, které doladí každý vánoční stromeček či okno. A toužíte-li ozdobit terasu či stromek na zahrádce, pak se nebojte sáhnout po venkovním osvětlení, které je odolné vůči sněhu i vodě.

Jeden myslel na “Tipy na vánoční výzdobu

  • 11.6.2020 (20:46)
    Trvalý odkaz

    Parádní rady. To se bude ještě hodit. 🙂 Já třeba teď přemýšlím nad tím, jaký letos pořídíme stromek. Minulý rok jsme měli živý, ale byla jsem z něj trochu zklamaná, protože nám hrozně rychle opadal. Právě z tohoto důvodu uvažuji nad tím, že bychom letos koupili umělý. Třeba ty, co mají tady https://www.nejstromky.cz/ nevypadají vůbec zle.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *