Tvoje rande již zítra? Nedělejte na seznamce zbytečné chyby

Inspirovali jsme se velice užitečným a pravdivým článkem na téma seznamovaní a randění na seznamce randino.cz, ve kterém jsou vcelku přesně a podrobně popsány situace a chování uživatelů na seznamce. A pravda je taková, že největšími nepřáteli na seznamce jste vy sami sobě a zbytečně si kazíte šance na úspěch a první rande s někým, kdo odpovídá vašim představám. Pojďme se podívat na nejčastější chyby při seznamování online.

Neúplný seznamovací profil

Spousta uživatelů dělá stále dokola základní a zásadní chybu – nevyplní důkladně svůj seznamovací profil. Nejen, že předem definované volby nevyplní správně, nebo některé nepovinné vynechají, ale nejsou schopni napsat „normálně“ pár řádků o sobě. Když máte tu možnost napsat svými slovy cokoliv na seznamovacím profilu, nebo do inzerátu, představte si někoho, kdo vás zná, promítněte si v hlavě, co by o vás řekl a toto tam napište. Přidejte něco o tom, co vás baví, koho hledáte a je to!

Jo a nezapomeňte prosím zkontrolovat také trochu gramatiku. Není nic horšího, než když někdo napíše „Hledám vážný vstach; chci bít z tebou“ a podobné speciality. Že tam nevidíte chybu? Tak to s někým opravdu zkontrolujte.

Profil bez fotky

Dnes už neexistuje příliš důvodů, proč si na seznamku nepřidat také svou fotku. Hlavně v době chytrých telefonů se zadní i přední kamerou o několika čočkách. Jedině, že byste na seznamce dělali něco nevhodného, ale to se vás určitě netýká, takže pokud chcete zvýšit své šance a uspět, přidejte aktuální fotku, na které jste to prostě vy.

Doporučujeme nějakou fotku, kterou třeba zároveň napovíte, jaký jste typ člověka. Pokud tedy rádi sportujete a hledáte třeba parťáka na kolo, pak je úplně ideální nějaká fotka z přestávky, na které jste vy i vaše kolo. Nemyslíte? Pokud milujete kávu, hodí se fotka, na které jste se šálkem dobré kávy atd.

Nevhodná komunikace s uživateli

Pokud objevíte někoho, kdo vás svým profilem zaujal, napište mu zprávu. Zkuste ale něco originálnějšího, než frázi typu „Ahoj, jak se máš“ nebo jen „Ahoj“ atd. Pokud totiž oslovíte někoho jen trochu náročného, kdo se chce vážně seznámit, spíš se nedočkáte žádné odpovědi, protože bude hodně podobná, jako spousta dalších. Prostě rovnou napište, proč vás ten člověk zaujal, něco o sobě a pošlete to. Mnohem lépe tak začnete komunikaci, na jejímž konci může být úspěšné rande.

Na kole na horskou túru
Na kole na horskou túru

Pasivní přístup v seznamování

Tím, že se zaregistrujete a vytvoříte si, byť povedený, profil, tak tím to rozhodně nekončí. Buďte aktivní a sami vyhledávejte uživatele na seznamce. Snad každá seznamka má nějaké vyhledávání, nebo filtry, a vy tak můžete díky tomu velice rychle zúžit okruh uživatelů, kteří by vás mohli zajímat. Zkuste pro začátek předvolby pohlaví, věkový rozsah, lokalitu a projeďte profily. Poprvé vám to bude trvat déle, ale když potom zkontrolujete alespoň 2x týdně jen nové profily, bude chvíle a věřte, že tak svou šanci na seznámení výrazně zvýšíte!

Zaujala nás seznamka randino.cz

Seznamte se, prosím.
Seznamte se, prosím.

2 komentáře: „Tvoje rande již zítra? Nedělejte na seznamce zbytečné chyby

 • 23.11.2020 (16:10)
  Trvalý odkaz

  Zajímavý článek. já se s mým přítelem seznámila přes seznamku. Už jsme spolu 4 roky a jsme oba šťastni. Hodně lidi si myslí, že vztah ze seznamky nemůže vydržet. Ale ja mám potvrzeno, že to tak není. Letos spolu budeme slavit 1. Vánoce, tak přemýšlím co mu seženu. Zatím jsem našla tohle: https://www.penezenky-ahal.cz/darkove-sady/.

  Reagovat
 • 29.4.2021 (19:28)
  Trvalý odkaz

  Taky bych se ráda seznámila, a protože je to v časech korony téměř nemožné, uvažuji právě nad seznamkou. Vím, že to neni zrovna ideální, takže bych ráda nějakou seznamku na úrovni. Na https://www.5nej.cz/elitedate-recenze/ jsem četla celkem dobrou recenzi na elitedate, nemáte s ní někdo zkušenosti ?

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *