Získat rychlou půjčku je dnes hračka – rádi vás o tom přesvědčíme

Sjednat si půjčku nikdy nebylo tak snadné a rychlé jako v dnešní době. Už nemusíte chodit na pobočku nejbližší banky ani navštěvovat kancelář nebankovní společnosti – všechno si můžete pohodlně vyřídit z domu a stačí vám jen PC či notebook s připojením k internetu. U menších půjček je vyřízení doslova bleskové a můžete tak mít peníze i během několika minut.

Žádost si můžete podat přes internet z pohodlí domova

Dnes už se dá téměř cokoliv vyřídit přes internet a plně to platí i pro oblast půjček a úvěrů. Rychlé půjčky online už nabízejí banky i nebankovní společnosti, nabídka se navíc neustále rozšiřuje. Přes internet se tak dají sjednat nejen malé a krátkodobé úvěry, ale i vysoké půjčky nebo celá řada dalších úvěrových produktů – hypotéky, konsolidace, kreditní karty atd. V některých případech si můžete z domu vyřídit úplně vše, smlouvu pak lze podepsat elektronicky nebo vám ji přiveze kurýr.

K vyřízení stačí mnohdy pouze občanka

Pokud jde o potřebné doklady, tak každá společnost má podmínky stanoveny trochu jinak. V zásadě ale platí, že u nejmenších SMS půjček vám bude stačit jen občanský průkaz, u vyšších úvěrů už bývá nutné mít připravený i druhý doklad totožnosti (např. pas, řidičák nebo rodný list). V drtivé většině případů se do elektronického formuláře pouze vyplňuje číslo dokladu (např. číslo OP), některé společnosti ale vyžadují i naskenovanou kopii.

Doložení příjmů u malých online půjček většinou není nutné

Co se týká dokládání příjmů, zde je zásadní rozdíl mezi bankovními a nebankovními úvěry. U banky si svoje klienty prověřují mnohem více a půjčují pouze lidem, jenž mají trvalý příjem. Dokládat ho musí prakticky všichni, výjimkou jsou pouze stávající klienti dané banky, kterým už delší dobu chodí výplata na účet. Oproti tomu v nebankovním sektoru jsou podmínky mnohem volnější, spousta poskytovatelů nabízí rychlé půjčky ihned na účet zcela bez dokládání příjmů. Tento typ půjček je zajímavý nejen pro ty, co jsou zrovna nezaměstnaní, ale např. i pro zájemce, kteří pracují bez smlouvy a nemohou tak své příjmy nijak doložit.

Rychlé nebankovní půjčky můžete mít během několika minut

V situaci, kdy potřebujete mít peníze co nejrychleji, jistě oceníte, když vyřízení půjčky bude okamžité a bez zbytečných prodlev. Nejlepší nebankovní poskytovatelé už jsou dnes schopni celý proces zpracovat během několika minut a peníze tak můžete mít na účtě v rekordně krátkém čase. K těm nejrychlejším patří např. půjčka Kredito24, která má vlastní automatický systém, který sám žádosti vyhodnocuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Rychlá je ale i celá řada dalších online půjček,  za zmínku stojí i společnosti, které nabízejí půjčky v hotovosti, které tak můžete dostat i během víkendů a svátků (např. Zaplo.cz, Provident Financial nebo Smart půjčka). 

Vybírejte opatrně, podvodné půjčky vás mohou připravit o peníze

I když ale na peníze opravdu hodně spěcháte, nikdy byste neměli automaticky sáhnout hned po první nabídce, která vám přijde pod ruku. Mohlo by se totiž stát, že místo seriózní společnosti narazíte na podvodníky, kteří z vás jen vytáhnou peníze a nic vám nedají. Jednoduchou, pohodlnou a ověřenou cestou, jak rychle najít nejlepší úvěr, je použít nezávislý srovnávač půjček. K těm nejlepším patří např. PůjčkyHned.cz, kde najdete desítky recenzí na skutečně výhodné, prověřené a bezpečné úvěry a to jak z bankovní, tak i nebankovní sféry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *