ČMIS nabízí licence MS SQL Server 2016 až o 70 procent levněji

Českomoravské informační systémy přinášejí bezpečné a spolehlivé řešení MS SQL Server 2016 pro malé a střední podniky s garantovaným výkonem za nejnižší cenu na trhu. Díky partnerskému programu SPLA si jej nově lze pronajmout jako službu a ušetřit více než dvě třetiny nákladů v horizontu 3 let.

Praha, 25. října 2017 – Českomoravské informační systémy (dále jen ČMIS), přední poskytovatel aplikačního hostingu, správy informačních technologií a outsourcingových IT služeb, přichází s nabídkou cenově úsporného pronájmu řešení MS SQL Server 2016. Cílí především na IT manažery malých a středních podniků a výrobce firemního softwaru (CRM, ERP). V ceně služby je vyjma samotné licence zahrnuta také správa SQL serveru a operačního systému, nepřetržitá zákaznická podpora v českém jazyce a Software Assurance (SA). V porovnání se zahraniční konkurencí nabízí ČMIS českým zákazníkům, mimo již zmíněného, výrazně nižší latence (díky lokální dostupnosti fyzického serveru), vyšší datovou propustnost a přímé napojení nástroje pro správu SQL databáze SQL Server Management Studio.

Sdílený MS SQL Server 2016 od společnosti ČMIS je vhodný pro firmy poptávající server s kapacitou operační paměti až 64 GB a počtem uživatelů (připojených zařízení) od 20 do 200. Uplatní jej také výrobci firemního softwaru, kteří používají tento relační databázový systém jako základ ve svých produktech.

ČMIS spolupracuje se společností Microsoft v rámci partnerského programu SPLA (Service Provider License Agreement) a je tudíž oprávněn poskytovat software jako službu třetím stranám. MS SQL Server 2016 se řadí mezi produkty, které lze prostřednictvím této smlouvy licencovat. Díky tomu je nyní dostupný i pro firmy, které si jej dosud nemohly dovolit z důvodu cenové nákladnosti starého systému licencování, kdy si zákazník musel řešení zakoupit. Licence poskytnuté v rámci SPLA jsou měsíční, nikoliv trvalé, a lze je používat do okamžiku vypršení smlouvy. Služba MS SQL Server 2016 běží na enterprise serverech značky Dell v datovém centru Tier III (nejvyšší stupeň spolehlivosti dostupný v ČR), zahrnuje monitoring 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, pravidelné zálohování, garantovaný výkon, firewall, IPS ochranu a další ochranné prvky.

“O Službě ČMIS SQL jsme poprvé slyšeli až v souvislosti s předloženou nabídkou.  O to větší však bylo naše překvapení, že je ve srovnání s jinými variantami mnohem úspornější co do nákladů a přitom splňuje i všechny ostatní požadavky, které jsme si stanovili, včetně dostupnosti, výkonu a rychlosti dodání.”
Jiří Drnec, jednatel společnosti JS Partner

Snižte náklady až o 71%

Již od 1 100 Kč měsíčně. Platíte jen tolik výkonu, kapacity a licencí, kolik skutečně potřebujete.

SQL Server je jedním z celosvětově nejrozšířenějších relačních databázových a analytických systémů pro řešení datových skladů vyvinutý společností Microsoft. Mezi novinky verze 2016 patří provozní analytické nástroje v reálném čase, bohaté vizualizace na mobilních zařízeních, integrované pokročilé analytické nástroje, novou pokročilou technologii zabezpečení a nové scénáře hybridního cloudu.

Řešení sdíleného MS SQL Serveru 2016 od společnosti ČMIS si můžete zdarma vyzkoušet na adrese www.mssql2016.cz, kde současně naleznete bližší informace k cenám a provozním podmínkám.

O společnosti Českomoravské informační systémy s.r.o.

ČMIS (www.cmis.cz) je česká dynamická firma s úspěšným, více než desetiletým know-how v oblasti aplikačního hostingu, kde je zároveň stříbrným partnerem společnosti Microsoft. ČMIS pomáhá malým a středním podnikům s přístupem k sofistikovaným a finančně náročným aplikacím podporujících rozvoj jejich podnikání. Společnost poskytuje komplexní řešení zahrnující dodávky serverové, storage a networking infrastruktury, přes ukládání a bezpečnost dat, VPS, distribuční modely cloud computingu SaaS, PaaS, IaaS až po unikátní specializované cloudové služby.

ČMIS provozuje datové centrum s vlastní infrastrukturou a certifikací Tier III, které je realizováno v objektu TTC v Praze na nejnovějších technologiích Microsoft. Plní normy ISO9001 (management jakosti), ISO20000 – 1 (management IT) a ISO0227001 (bezpečnost informací), které odpovídají nejmodernějším trendům v oblasti ICT technologií. Klíčovými produkty jsou “ČMIS Kancelář Online” a inovativní technologické řešení “AppOnFly,” které podporuje okamžitý přístup k profesionálním Windows aplikacím z cloudu na jakékoliv zařízení. Produkty ČMIS úspěšně expandují i mimo rámec EU, poptávka roste zejména v USA, Austrálii a Novém Zélandu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *