I erotické masáže nabízejí inovace. Znáte třeba milking table?

Možná si myslíte, že v této oblasti potěšení už není možné přijít na nic nového. A že se od sebe jednotlivé salony liší jenom tím, jak velký výběr masérek poskytují. Ale dnes vás vyvedeme z omylu.

Poslední velký hit – nuru masáž, se vám už možná maličko okoukal. Celotělová masáž „body to body”, prováděná za použití extrémně vlhkého gelu z mořských řas (bez chuti a zápachu), je náročná na fyzičku masérek. Ovšem masáž ňadry, zadečkem – a vůbec každou částí, na jakou si jen vzpomenete – bude dokonale erotická vždycky. Ale proč nezkusit přece jen něco nového?

Nápadité řešení jako cesta k rozkoši

Ovšem milking table  je v tomto ohledu zcela nový. V našem hlavním městě ho zatím najdete jen  v jednom jediném erotickém salonu – Massagehall.cz. A o co vlastně jde? Představte si to nekomfortnější lehátko pro masáž, jaké jste kdy viděli – ovšem s otvorem nejenom pro hlavu, ale také pro váš penis a varlata.

Začátek masáže je stejný jako obvykle. Můžete se těšit na rafinované a smyslné doteky od masérky, kterou si předem vyberete přímo na stránkách (okamžitě vidíte, která masérka je dostupná). Ale nezůstane jen u doteků prsty, těšit se můžete i na body to body variantu.

Když se masáž přesune pod lehátko

Už teď přichází vzrušení. A co teprve, když se zručnost erotické umělkyně přesune pod lehátko: hrátky s vaším mužským přirozením určitě nezůstanou bez odezvy. A co na tom, že jste teprve začali? Počet vyvrcholení je neomezen, to nám věřte.

Chcete něco navíc? Dopřejte si vše dvakrát!

Pokud ovšem toužíte po ještě žhavějším a unikátnějším zážitku, zvolte si erotické masáže v Praze v provedení dvou masérek. V takovém případě dostanete laskání na těle i pod lehátkem zároveň. Nechte je během masáže vystřídat, připlaťte si za masáž prostaty, dovolte jim, ať vám před samotnou masáží zatančí… Vše je jen a jen ve vaší režii. A fantazii se meze nekladou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *