Když lakovací kabiny, tak jedině ty opravdu kvalitní

Sázka na tento parametr se vám totiž zaručeně vyplatí. Patříte také mezi nadšence do autolaků a rádi byste svou práci zefektivnili, a přitom také maximálně zrychlili? Nechte se inspirovat těmi nejlepšími. Naším tipem je italská značka SAIMA MECCANICA.

Její výrobky najdete na trhu už od roku 1997, a za ta léta už prokázaly své perfektní vlastnosti a přednosti. Není divu, že se dnes právě tato značka počítá mezi největší specialisty na autolaky, autolakovny a další nezbytné příslušenství.

Nabídka, která vyjde vstříc úplně všem

A co je ještě lepší, nezaměřuje se jen na jeden určitý segment trhu. Nezáleží tedy na tom, zda vlastníte opravdu velký provoz nebo jen rodinnou autolakovnu. Přístup k tomu nejlepšímu můžete mít vždy.

Důležité je jediné – správný výběr lakovacího boxu. Ten by ve vybavení lakoven rozhodně neměl chybět. Jiný se totiž hodí pro auto typu smart a jiný pro dodávku. Aby vám výběr usnadnila, nabízí SAIMA MECCANICA hned tři možnosti:

  • BETA
  • GAMMA
  • GRANDI MEZZI

Vyberte si správně

A jak se od sebe jednotlivé typy liší? Vybavení pro lakování menších vozů vám vyjde vstříc kvalitní konstrukcí,  trojkřídlými nebo čtyřkřídlými vraty a samozřejmě nezbytnými servisními dveřmi, umístěnými v jedné boční straně. Sendvičové provedení rámu zajišťuje kromě vysoké pevnosti také žádanou zvukovou izolaci.

A nechybí ani zajímavá rozšíření. Vaše lakovací kabiny BETA a GAMMA tak můžete vybavit také  kovovou základnou s galvanizovanými rošty. Její nosnost je úctyhodná, poradí si i se zátěží 480 kg.

A GRANDI MEZZI? To už je skutečná specialitka pro fajnšmekry – tedy přesněji řečeno pro  průmyslové provozy. Rozdíl je patrný zejména v její konstrukci, dimenzované i pro značnou zátěž. A aby to bylo ještě lepší, můžete si veškeré vybavení i parametry nechat přizpůsobit nebo navrhnout na míru. Zjistěte více na stránkách Autofit.cz a pořiďte pro svou autolakovnu skutečně jen to nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *