Neumíte si vybrat tu správnou ČOV? Zakra vám ráda poradí

Máte v plánu rekonstrukci rodinného domku nebo dokonce začínáte stavět úplně od píky? Pak určitě budete muset vyřešit i čističku odpadních vod. Jen málokdy se lze spolehnout na předem nalinkovaná projektová řešení. Pro její realizaci proto vsaďte na profesionály, jež si díky dlouholeté praxi dokáží poradit s celou řadou potenciálních problémů – případně jim v tom lepší případě úplně předejít.

Přesně taková je i Zakra – projekční kancelář se zaměřením na vodohospodářskou činnost. Úzce specializovaná na realizaci zakázek pro koncové uživatele. Není to náhoda. Její sesterská společnost Vodoplan s.r.o. řeší nejrůznější projekty pro města a obce, ovšem kvůli sílící poptávce soukromých subjektů vznikla právě Zakra. Jednáte s odborníky, pro něž nebudete jen „malou rybou,“ ba právě naopak.

Nezáleží na tom, co potřebujete – Zakra to bez potíží zvládne

Rozhodně nejde o plané sliby, vždyť zapálení profíci ze Zakry působí na našem trhu už dlouhou řadu let. Naplánují a zrealizují pro vás mimo jiné:

  • domácí ČOV s napojením na kanalizaci nebo se vsakem,
  • biologický septik,
  • studnu,
  • retenční nádrže a vodovodní přípojky.

Vše vám dopodrobna vysvětlí – takže vždycky víte, za co platíte. Zkonzultují s vámi aktuální situaci a navrhnou řešení přímo na míru tak, aby vám maximálně vyhovovalo. A co je ještě lepší? Nemusíte vůbec nikam chodit. Poptávku lze zadat i on-line a na detailech se následně domluvit např. po telefonu. A ušetřený čas můžete věnovat třeba své rodině.

Nenechte se odbýt na úřadech

Máte obavu z toho, že vámi navrhovaný projekt skrze úřady neprojde? Neradi jednáte s nepříjemnými úředníky či se jednoduše nemůžete uvolnit z práce v době, která by se vešla do otvíracích hodin příslušného správního orgánu? Už žádný strach, Zakra má podobná jednání v malíčku. Její projekty dodržují veškeré stanovené normy a žádný požadavek z vyšších míst je nezaskočí.

Neodkládejte řešení svých vodohospodářských problémů. Místo toho je svěřte odborníkům. Více na Zakra.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *